درباره ی بیستیا

Header image

با اپلیکیشن ما شروع کنید

مدرسان ومشاوران تحصیلی ودارندگان آموزشگاه ها ومدیران سالن های مطالعه ،ضمن خیر مقدم به شما ،وتشکر بابت ثٍبت نام وانتخاب این اپلیکیشن ،بهترین ها را برای شما آرزومندیم. اگرآموزشگاه یا سالن مطالعه دارید،در پلتفرم آموزشی "بیستیا" ثبت نام کنید،ثبت نام از طریق اپلیکیشن بیستیا ،امکان پذیر می باشد.

  • نصب سریع و آسان به همراه کاربرد راحت
  • ایجاد پروفایل شخصی برای ثبت نام کنندگان
  • پشتیبانی همیشگی و پاسخگویی به سوالات
  • ارتباز بهینه و حرفه ای بین معلمان و دانش آموزان

مشکل خود را سریعتر حل کنید

کلیه دارندگان آموزشگاه ها،اعم از آموزشگاه درسی،فنی وحرفه ای،موسیقی،هنر،آرایشگاهی وآشپزی وشیرین پزی می توانند دوره های خود را از طریق این اپ،در صفحه آموزشگاه ها به اشتراک بگذارند شما می توانید از طریق خریدیکی از پکیج های پیشنهادی،به افزایش مشتریان خود کمک کنید. ضمنا اگر کلاس یا فضایی برای آموزش دارید از طریق این اپ می توانید تبلیغ کنید

 

ضمنا اگر کلاس یا فضایی برای آموزش دارید از طریق این اپ می توانید تبلیغ کنید

ما مشاوران حرفه ای را ارائه می دهیم

بزرگ ترین هدف ما،آسان سازی آموزش است.آمده ایم تا به شما کمک کنیم تا بهترین دوره آموزشی را برحسب,علاقه ورزومه استاد ونظرات کاربران وقیمت و...انتخاب کنید.در همین راستا،تلاشمان بر این است تا بروزترین،کاربردی ترین واصولی ترین آموزش ها را از طریق مجرب ترین مدرسان در اختیار شما قرار دهیم. "بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان"

بزرگ ترین هدف ما،آسان سازی آموزش است.آمده ایم تا به شما کمک کنیم تا بهترین دوره آموزشی را برحسب,علاقه ورزومه استاد ونظرات کاربران وقیمت و…انتخاب کنید.در همین راستا،تلاشمان بر این است تا بروزترین،کاربردی ترین واصولی ترین آموزش ها را از طریق مجرب ترین مدرسان در اختیار شما قرار دهیم.
“بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان”

"بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان"

در این اپلیکیشن استراتژی های کوتاه مدت وبلند مدت طراحی واجرا می شود تا بهترین بازخورد ودر نتیجه جلب بهتر وبیشتر مشتری را فراهم آورد. تبلیغات گسترده در رسانه های مختلف صورت می گیرددر نتیجه جامعه آماری بزرگ تری وجود دارد وامکان تبلیغ وتوسعه برای کارودرنتیجه افزایش درامد بیشتربرای شما می شود. تبلیغات گسترده در رسانه های مختلف صورت می گیرددر نتیجه جامعه آماری بزرگ تری وجود دارد وامکان تبلیغ وتوسعه برای کارودرنتیجه افزایش درامد بیشتربرای شما می شود.