خدماتی بینظیر برای آموزشگاه ها

نوامبر 28, 2018خدمات

“پلتفرم آموزشی بیستیا”

امروزه نیاز به آموزش حرفه ای در همه جا مشهود است.

اما چطور میتوان از بین این همه تبلیغ،یک آموزش واقعی و درست را انتخاب کرد؟انتخابی بر اساس رزومه واقعی مدرس و امکان مقایسه قیمت و دیدن نظرات سایر دانش آموختگان آن مدرس است.

پلتفرم آموزشی بیستیا بستری را فراهم می آورد تا شما دانش پذیر عزیز بر حسب سلیقه  شخصی و انتخاب خودتان بر اساس معیار ها و استانداردهایی که دارید بتوانید آموزش مورد نیاز خود را در هر زمینه ای اعم از آموزشی، درسی، هنری، موسیقی، ورزشی و…انتخاب نمایید.

 درباره ما:

بزرگ ترین هدف ما،آسان سازی آموزش است.آمده ایم تا به شما کمک کنیم تا بهترین دوره آموزشی را برحسب,علاقه ورزومه استاد ونظرات کاربران وقیمت و…انتخاب کنید.در همین راستا،تلاشمان بر این است تا بروزترین،کاربردی ترین واصولی ترین آموزش ها را از طریق مجرب ترین مدرسان در اختیار شما قرار دهیم.

“بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان”

درباره بیستیا بیشتر بدانید:ایده راه اندازی این پلتفرم آموزشی ،اینگونه شکل گرفت ،که به زعم ما،دسترسی به مدرس برحسب سلیقه وانتخاب ما به سادگی امکان پذیر نیست،شاید امروزه انتخاب یک مدرس یا دوره آموزشی صرفا بر اساس تبلیغات باشد،اما تلاش ما بر این بوده است تا تدریس بر اساس رزومه و مدرک تحصیلی معتبر و مرتبط صورت گیرد و امکان مقایسه بین مدرسان مختلف براساس سابقه،تجربه ،قیمت و…امکان پذیر باشد.

همچنین برای تمام کسانی که مهارتی آموزش دارند بستری فراهم شود تا بتوانند به درامد بسیار بیشتر دست یابند.

ویا دارندگان آموزشگاه ها و سالن های مطالعه از طریق این اپ بتوانند تمام دوره ها و امکانات خود راتبلیغ کنند واین تبلیغات بصورت کاملا هدفمند وبرای مشتریان هدف باشد.

خدمات پلتفرم آموزشی (بیستیا):

معرفی کننده تمامی دوره های آموزشی(اعم از خصوصی وعمومی) برای دانش پذیران،در مقاطع دبیرستان دوره ی اول ودوم و…وبرگزاری دوره های دانشگاهی ،هنری،موسیقی،آشپزی و…

وهمچنین معرفی سالن مطالعه به دانش آموز ومعرفی دوره های بلند مدت در آموزشگاههاوامکانات ویژه وشناخت بیشتر این مکان های آموزشی ومدارس وآموزشگاه های مطرح وبرند می باشد.

در همین راستا،ما واسطه ای هستیم تا برای شما که بهترینید،بهترین ها را معرفی نماییم.

 چشم انداز:

آمده ایم،تا اراِئه دهنده بزرگ ترین مرجع معرفی  آموزش بصورت خصوصی وعمومی کشور در کشور باشیم.ارائه بروزترین آموزش ها از طریق مجرب ترین اساتید،حق شماست.

درآینده ای نزدیک،راه اندازی دوره ها وکلاس های آنلاین را داریم،تا در هر کجای ایران که باشید بتوانید به بهترین اساتید منتخب خودتان دسترسی داشته باشید.

از سایر برنامه های این اپ ،فروشگاه کتاب وهمچنین معرفی وفروش پکیج های درسی،موفیت وکسب وکار می باشد.

پیشنهاد ویژه:

همواره دغدغه اصلی موسسات آموزشی و تحصیلی این است که بهترین جا برای تبلیغات هدفمند کجاست؟

تبلیغاتی که برای جامعه آماری مناسب و بازخورد عالی باشد.

تیم اجرایی پلتفرم آموزشی بیستیا با درک این نیاز به طراحی و ارایه بستری کاملا هدفمند برای مخاطبین هدف پرداخته است.

شما دارنده آموزشگاه یا دبیرستان یا مدرسه یا سالن مطالعه بصورت کاملا هدفمند میتوانید در این اپلیکیشن تبلیغات نمایید.چرا که کلیه مخاطبین این اپ،دانش اموزان واولا ومعلمان وتمامی کسانی که بدنبال آموزش دیدن هستند ،می باشند.

امکانات ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم که در کمتر تبلیغی به چشم میخورد:

1-مدت زمان طولانی تبلیغات با قیمت مناسب (3ماهه،6ماهه،1ساله)

پیشنهاد ما به شما کاربر گرامی تبلیغات یک ساله است چون تکرار تبلیغات یکی از عوامل انتخاب موسسه آموزشی میباشد.

2-امکان بارگذاری لوگو یا سردر موسسه آموزشی یا سالن مطالعه.

3-امکان تعریف آدرس و شماره تماس.

4-امکان تعریف کلیه خدمات اعم از دوره آموزشی خاص یا مدرسان مشهور و قوی…

5-قسمت تبلیغات موسسات آموزشی و سالن مطالعه در اپلیکیشن بصورت کاملا جذاب و اسلاید شو میباشد که این تصویر متحرک باعث جذب و دیده شدن بیشتر توسط مخاطب می باشد.

6-یک بخش مفید برای شما، فعال نمودن گزینه(اجاره کلاس)می باشد که شما میتوانید از ساعات خالی کلاس ها برای اجاره کلاس و درامد زایی به مدرسانی که بدنبال کلاس هستند استفاده نمایید.کافیست گزینه اجاره کلاس را فعال نمایید.

7-شما میتوانید بهد از ثبت نام در اپلیکیشن از قسمت منوی اپلیکیشن ثبت نام آموزشگاه را بزنید و اطلاعات لازم را وارد همچنین میتوانید کلیه اطلاعات لازم را به پشتیبانی ما تحویل نمایید تا تیم پشتیبانی بیستیا ثبت کامل اطلاعات شما را انجام دهند.

8-پویا بودن اپلیکیشن: شما در هر لحظه که اراده نمایید میتوانید اطلاعات آموزشگاه یا سالن مطالعه خود را تغییر دهید.مثلا اگر دوره خاص یا ثبت نام ویژه ای دارید در قسمت پروفایل خود وارد نمایید.

9-در نهایت آمده ایم تا با شما یک تیم شویم برای پیشنهاد(برنده-برنده-برنده)هم شما برنده اید که تبلیغات هدفمند دارید و در جامعه هد ف تبلیغ میکنید و به توسعه کسب و کارتان می پردازید و ما نیز با شما برنده ایم که میتوانیم کار خود را توسعه دهیم و هم جامعه برنده است که به توسعه آموزش در سطح ایران میپردازیم.

همین حالا به خانواده بیش از 1000نفری فعال ما بپیوندید و تبلیغات هدفمند برای توسعه و افزایش فروشتان داشته باشید.

“با تشکر،تیم پشتیبانی بیستیا”


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند